Найдивіша їдальня Гонконгу

Найдивіша їдальня Гонконгу

про ресторан

Об’єкт громадського споживання, як і їдальня, насправді обговорюється в документі 512 р. до н.е., який надходить зі Старого Єгипту. Він пропонував лише одну їжу, тарілку зерна, дику цибулю та птицю Гонконгу.

Попередником сучасної їдальні насправді є термополій, заклад у Старій Греції, а також у Старому Римі, який пропонував, а також пропонував готові до вживання напої та страви. Ці заклади насправді були дуже схожі на сучасні заклади швидкого харчування. Насправді їх часто відвідували люди, які не мали власних кухонних зон. У Римському царстві вони фактично були видатними серед місцевих жителів островів.

У Помпеях 158 термополій разом із лічильниками розчинів були фактично визначені по всій громаді. Вони фактично були зосереджені на головній осі громади, а також на громадських місцях, де їх часто відвідували через мешканців.

Римляни також володіли попіною, червоним білим келихом червоного або білого вина, які поряд з вибором вин забезпечували обмежений вибір легких страв, таких як оливки, хліб, сир, рагу, кашка та ковбаса. Попіни фактично називали місцем для соціальної взаємодії плебеїв знижених курсів римської культури. Хоча деякі фактично були обмежені лише одним статусним простором, інші мали обідні столи, а також фекалії, а також кілька диванів Гонконгу.

Ще одним дуже раннім предтечею їдальні була власне корчма. По всій старій земній кулі корчми були створені разом із дорогами для розміщення людей, які подорожують між міськими районами, забезпечуючи харчування та проживання. Страви насправді пропонувалися відвідувачам за типовим обіднім столом. Тим не менш, безперечно, насправді не було жодного вибору їжі чи навіть вибору з чого вибрати Гонконгу.

Обід Тунг По

Різноманітні ресторани Тунг По, які походять із більшості закладів харчування, розташованих у межах готової їжі, зосереджені на вологих ринках – відомих серед мешканців, які шукають без зайвих недорогих, але смачних страв – завдяки одній людині: енергійному власнику ресторану Роббі Чунгу. Використовуючи фартух, а також набір білого взуття для веллінгтону, а також топи, вирізані зигзагоподібними формами, насправді часто бачать, як Чен виконує розділення, споживає, танцює, а також робить селфі разом із клієнтами. «Люди просто насолоджуються їжею, захоплюються піснями, а також наша команда танцює один з одним», – розповідає 55-річний чоловік. «Мені дуже подобається танцювати. Сьогодні мені 55 років, і я все ще танцюю. Тому [було б] прикро, якщо я не вмію танцювати – це означатиме, що я старший.

Багато в чому завдяки тому, що Тунг По є найдоступнішим закладом харчування в закладі готової їжі, вибір їжі варіюється від традиційних кантонських страв до комбінованих продуктів, таких як молюски в апельсиновому соусі або навіть смажений у фритюрі рисовий пиріг у стилі Том-Ям. «Насправді моя улюблена їжа — це кальмари з темним чорнилом», — каже Чунг.

«Це кумедна їжа, розумієш? Коли ви споживаєте кальмари з темним чорнилом, ви отримуєте темні темні перламутрові білки та рот». Різноманітні інші страви торгової марки Тунг По складаються з Wind Sand Poultry, смаженого у фритюрі рису разом із качиним соусом, покритим листям лотоса, а також смаженого у фритюрі титанового окуня разом із темним салютом і перцем. Замість келиха, пиво фактично пропонується в крижаній «блюді для бойового пива» – синьому та білому кольорах разом із фразою на мандарині «успіх», опублікованою під. У кантонській мові yum sing (насправді прирівнюється до успіху напою) має на увазі піднесення.