2 найкращих провідних аніме в світі

2 найкращих провідних аніме в світі

навколо аніме

Аніме світі насправді є різноманітним інструментом разом із унікальними техніками виробництва, які фактично пристосувалися у відповідь на нові інновації. Він об’єднує візуальні ефекти, ремесла, характеристики, кінематографію, а також різні інші типи індивідуалістичних методів і творчості. Порівняно із західною комп’ютерною анімацією, виробництво аніме зазвичай зосереджується набагато менше на русі, а також набагато більше на інформації про налаштування, а також використовує «вплив відеокамери», як-от панорамування, шанси кутів і масштабування. Насправді використовуються різноманітні типи тонких ремесел, а також відсотки знаків, а також функції можуть бути досить різними, разом із типовими особливостями включають справжні емоційні очі та великі.

саме тому це насправді найкраще видатне аніме на світі

Збільшення Версаля (1979-1980)

Збільшений Версаль (яп. ベルサイユのばら, Хепберн: Berusaiyu no Bara), також відомий як «Жіночий Оскар», а також «Збільшений Версаль», насправді є японською колекцією манги, складеною та деталізованою Рійоко Ікедою. Насправді вона спочатку була серіалізована в публікації манги «Маргарет», яка вийшла з 1972 по 1973 рік, тоді як відродження колекції було фактично випущено у публікації, що вийшла з 2013 по 2018 рік. Збірка насправді є історичною драматизацією, вбудованою в попередні роки, а також у минулі роки. протягом усієї французької трансформації. Використовуючи поєднання історичних персонажів, а також початкових особистостей, The Increased of Versailles зосереджується головним чином на стилі життя двох жінок: королеви Франції Марії-Антуанетти, а також Оскара Франсуа де Жаржайєса, який виконує функції командувача Імперського протектора.

Ікеда продюсував «Збільшений Версаль» як розповідь про трансформацію, а також про демократичні повстання після того, як його включили разом із новим брендом Японії «Залишені» як учасника Комуністичного святкування Японії в минулі 1960-ті роки. Збірка була фактично індустріалізована протягом значного перехідного періоду для shōjo manga (манги для жінок) як інструменту, визначеного завдяки розвитку казок разом зі складними історіями, зосередженими на національній політиці, а також на сексуальності; ця зміна стала втіленою в абсолютно новій віковій групі музикантів манги, спільно описаній як Year 24 Team, учасником якої був Ікеда.

Збільшення Версаля врешті-решт стане самою початковою мангою сьодзьо для досягнення традиційної вирішальної та промислової досконалості, показуючи практичність жанру як промислової класифікації, а також надаючи цій категорії більше визнання серед тих, хто сумнівається в кіно. Це значно допомогло просуванню манги сьодзьо, а також було одним із головних завдань, відповідальних за власну зміну, що походить від категорії, орієнтованої на дітей, до категорії, орієнтованої на молодь і підлітків.

Розповідь про галактичних героїв (1988-1997)

світі «Повість про галактичних героїв» (яп. 銀河英雄伝説, Хепберн: Ginga Eiyū Densetsu), у деяких випадках скорочена як LOTGH, LOGH або навіть Gin’eiden (銀英伝) японською мовою (а також зображена як Heldensagen vom Kosmosinsel у аніме інтро), насправді є збіркою науково-фантастичних книг, написаних Йошікі Танакою. У віддаленому потенціалі людства 2 міжзоряних умови — монархічне Галактичне Царство, а також автономне Повністю компліментарне партнерство планет — фактично втягнуті в безперервну битву. Розповідь зосереджується на підприємствах конкурентів Рейнхарда фон Лоенграмма, а також Ян Вень-лі, оскільки вони підбадьорюють енергію, а також популярність у Галактичному царстві, а також, зокрема, Повністю безкоштовне партнерство планет.

З 1988 по 1997 роки була створена аніме-переробка книг, створена за допомогою Cat Movies. Існує також манга, заснована на книгах, а також чудове ремесло Кацумі Мічіхара. Крім того, безсумнівно, існує ряд змін у комп’ютерній ігрі, а також одним із найновіших запусків у 2008 році є технічне відео в режимі реального часу. Ця колекція не була представлена ​​англійською мовою до 2015 року, коли постачальник аніме та манги з Північної Америки Viz Media оголосив, що отримав дозвіл на книги. Точно в той самий час ліцензіар аніме в Північній Америці США Sentai Filmworks оприлюднив свій дозвіл на аніме; аніме було фактично пізніше запущено на Hidive у 2017 році. Абсолютно нове коригування аніме через Manufacturing I.G фактично було запущено через 2018 рік.